Nácvik na Ringobal III 22.2.2019

Datum vložení: 24.03.2019 Autor: Rogi

Přejít do fotogalerie První dva nácviky na Ringobal proběhly už v lednu a na únorových schůzkách nebyly moc vhodné povětrnostní podmínky (zima a tma), abychom mohli trénovat venku, proto jsme se ještě těsně přes samotnou soutěží rozhodli uspořádat narychlo nácvik poslední.
Znovu jsme sice okupovali tělocvičnu na Slovanském náměstí, ale tentokráte to nebylo na Základní škole, ale naproti přes park na Gymnáziu. Před jeho vchodem se první naše větší část sešla přesně ve čtyři hodiny a do patnácti minut jsme měli i po základní rozcvičce, kde jsme se hlavně rozběhali. Po vytýčení hřiště se hned první dva týmy mixovaných kategorií N a M pustily do hry. Ve zbytku prostoru pak starší nacvičovali házení a chytání a chytání ringa na brankářskou tyč.
Zbytek z třiadvaceti dětí dorazil v průběhu první půl hodiny. Na palubovce se také objevili dva Tarbíci, kteří tak poprvé na turnaji okusí soutěžní konfrontaci s dětmi z ostatních oddílů.
A protože vymezený čas velmi rychle ubíhal, tak střídání týmů i změna rozměrů hřiště probíhala velmi svižně. Starší kategorie S a R hrály na celou délku tělocvičny, mladším se pak hřiště zmenšovalo. Když byla využita celá tělocvična, tak vedoucí pro menší děti uspořádali drobné soutěže v házení a chytání ringa na chodbě. Jinak každý nastoupil minimálně ke třem cvičným zápasům.
Úderem šesté ale bylo nutné tělocvičnu opustit, protože sem nastupovali další sportovci. Tak snad se všem zúčastněným poslední trénink hodil, aby mohli nabité zkušenosti zúročit za pár hodin na samotném turnaji…
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2531222
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se